مقالات

آشنایی کامل با نحوه ساخت تابلو پلکسی

نحوه ساخت تابلو پلکسی.پس از ورود صفحات پلکسی به بازار تولید انواع تابلوهای تبلیغاتی، شاهد تحولی چشمگیر در صنعت پلیت سازی بوده ایم. در حال حاضر این نوع تابلو به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود مورد توجه عموم قرار گرفته و به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از افراد در مغاره های تابلوسازی به دنبال نحوه ساخت تابلو پلکسی هستند.

مزایای فراوان این نوع تابلو باعث شده تا بتوان از این برد در بسیاری از صنایع کاربردی و کارآمد استفاده کرد. اما چقدر با این نوع تابلوها آشنایی دارید؟ آیا از خواص، فواید، روش های تولید و امثال آن اطلاعی دارید؟! آیا می دانید که تابلوهای پلکسی به عنوان تابلو مغازه ها نیز کاربرد دارند.

برخی معتقدند که مواد استفاده شده در این تابلوها پلاستیک است حقیقت دارد؟ این باور چقدر درست است؟ از محبوب ترین ویژگی های این تابلو می توان به شفافیت بالای آن نسبت به پلاستیک و همچنین نور صحیح عبوری از آن اشاره کرد. این محصول نوعی پلیمر است که بر روی پایه اصلی پلی کربنات شفاف طراحی و تولید می شود. در ادامه با نحوه ساخت تابلو پلکسی با ما همراه باشید.

نحوه ساخت تابلو پلکسی گلاس

یکی از مهمترین مراحل در نحوه ساخت تابلو پلکسی استفاده از مهارت و تجربه صنعتگران ماهر می باشد. اگر این تابلوها با مهارت کافی طراحی و ساخته نشوند، نه تنها کیفیت آنها بی نقص نخواهد بود، بلکه به راحتی استحکام و مقاومت خود را در برابر عناصر مختلف از دست داده و به راحتی آسیب می بینند.

گام به گام با ما همراه باشید تا نحوه ساخت تابلو پلکسی را بیاموزید.

متریال استفاده شده در تابلوهای تبلیغاتی شباهت زیادی به شیشه دارد. اما مقاومت و دوام آنها بسیار بیشتر از شیشه خواهد بود. شفافیت بسیار بالا و انتقال نور 99% این نوع تابلو را از سایر تابلوهای تبلیغاتی موجود در بازار متمایز می کند.

این نوع تابلو یکی از قدیمی ترین انواع تابلوهای تبلیغاتی است که به دلیل وجود ارزش های مناسب همچنان مورد توجه بسیاری از افرادی است که با مشتریان ملاقات می کنند.

از کاربردهای این تابلوها می توان گفت: مغازه ها، سوپرمارکت ها، آرایشگاه ها و …

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک + = 3