تبلیغات آنلاین

بازار تبلیغات آنلاین

در عصر دیجیتال، راه‌اندازی کمپین تبلیغات آنلاینِ یکی از مهمترین کارهایی است که شما می بایست برای موفقیت در کسب و کارتان انجام دهید .
تبلیغات اصولی و بازاریابی رمز اصلی موفقیت در کسب و کار است. تبلیغات مناسب باعث جذب مشتری بیشتر برای شما می شود.
بر اساس اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات در سال ۱۳۹۴ در ایران از هر دو نفر حداقل یک نفر تلفن هوشمند در اختیار دارد و تعداد دسترسی‏های ثابت و سیار اینترنت پرسرعت در تمام اپراتورها از ۵ میلیون به ۲۲ میلیون مشترک فراتر رفته است.
همچنین پیش بینی شده بود که آمار تعداد تلفن‌های هوشمند در سال ۹۴ به ۴۰ میلیون دستگاه برسد و با توجه به آمار فوق که مربوط به ۲ سال قبل می باشد هم اکنون در سال ۱۳۹۷ می توان انتظار داشت که رقم بسیار بیشتر شده است که تمامی این اطلاعات می‌تواند یک مشخصه بارز داشته باشد؛ کاهش توجه از محیط اطراف و هجوم تمرکز به سمت ابزار‌های کوچک هوشمند همچون موبایل و تبلت. این همان فضایی است که همه به دنبالش هستند حتی شرکت‌های بزرگ تجاری که برای تولیدات خود به دنبال تبلیغات و توجه بیشتر هستند. از این رو تغییر تدریجی تبلیغاتی که در دنیای اطراف‏مان می‌بینیم به سمت ورود به دنیای مجازی چندان عجیب نیست.
به گفته یکی از کارشناسان در حوزه تبلیغات مجازی در ایران , در چند سال اخیر تاجران و کاربران و صاحبان کسب و کار به اهمیت تبلیغات در فضای مجازی پی برده‌اند.
با توجه به مقدمه ایی که گفته شد , شما نیز اگر جزو افرادی که در ادامه برمیشماریم هستید آنوقت است که می توان گفت تبلیغات آنلاین برای شما مفید خواهد بود و می بایست هرچه سریعتر از این فضا استفاده کنید .

تبلیغات آنلاین برای چه کسانی مفید است ؟

۱ – اگر تازه کسب و کاری را راه اندازی کرده اید و نیاز به مشتری دارید .
۲ – اگر مدتی از راه اندازی کسب و کار شما می گذرد ولی به اندازه کافی مشتری ندارید .
۳ – اگر وقت , زمان و انرژی کافی برای تبلیغات به شیوه سنتی ندارید ( همانطور که میدانید بعنوان مثال برای انجام یک تبلیغ در تلویزیون و یا رادیو و یا حتی چاپ بنرهای تبلیغاتی و تراکت شما می بایست وقت و انرژی لازم برای اینکار داشته باشید چراکه تبلیغات به شیوه سنتی پروسه ایی زمانبر است و این دقیقاٌ برعکس تبلیغات آنلاین می باشد که شما می توانید بدون صرف زمان و انرژی زیاد و تنها در عرض چند ساعت تبلیغ خود را در معرض دید صدها هزار و حتی میلیون ها نفر قرار دهید. )
۴ – اگر بودجه کافی در اختیار ندارید , چراکه تبلیغات به واسطه اینترنت به مراتب ارزانتر از تبلیغات به شیوهای سنتی است ( به این دلیل که شما به عنوان مثال برای چاپ تراکت هزینه هایی برای چاپ و توزیع خواهید داشت که در فضای اینترنت این هزینه ها را ندارید . )
۵ – اگر به دنبال برند سازی هستید و می خواهید افراد را با محصول , خدمات , سازمان و یا خدمتی که ارائه می دهید آشنا کنید .
۶ – اگر بدنبال پیشی گرفتن از رقبای خود هستید .
۷ – اگر وب سایتی دارید و بدنبال جذب بازدید کننده و بالا بردن SEO سایت خود هستید .
۸ – اگر بدنبال مشتریان جدیدی میگردید و می خواهید فروشتان را از آن چیزی که در حال حاضر است افزایش دهید .
۹ – اگر بدنبال این هستید که سریعتر به نتیجه برسید , ( بعنوان مثال اگر بخواهید بروشور تهیه کنید، مجبورید قبل از اینکه بفهمید این برنامه تبلیغی مفید است یا نه، آن را چاپ و توزیع کنید. پاسخ مثبت یا منفی به تبلیغات اینترنتی خیلی سریع تر مشخص می شود. )
شما بعنوان یک مدیر و صاحب کسب و کار باید بخوبی این موضوع را درک کنید که دیگر هم اکنون چاپ آگهی‌های تبلیغاتی در روزنامه‌ها و مجلات دیگر به سر آمده است. این روزها همه‌ی راه‌ها به وِب و شبکه‌های جهانی و اجتماعی ختم می‌شوند. بعد از مدت‌ها تبلیغات آنلاین، گوی رقابت را از دستان تبلیغات سنتی ربوده‌ و این روند در آینده بیش از پیش خواهد بود. گوشی های موبایل ، آی‌پادها , تبلت ها و کامپیوترها و… جایگزین ابزارهای سنتی همچون رادیو و تلویزیون و… شده‌اند. این روزها دیگر همه اخبار را از طریق گوشی‌های هوشمند خود پیگیری می‌کنند. به گزارش فوربز (Forbes)، در آینده‌ای نزدیک تبلیغات سنتی به‌کلی از دنیای تبلیغات رخت برمی‌بندند.
آینده‌ی تبلیغات آنلاین چگونه است ؟
استفاده از تبلیغات آنلاین برای کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ امروزی تبدیل به یک ضرورت شده است. این روزها مردم بیش از گذشته برای خرید و آشنایی با محصولات و خدمات مختلف به اینترنت مراجعه می‌کنند پس شما نیز می بایست به تبلیغات آنلاین توجه ویژه ایی داشته باشید.

 

*************************

 

کارشناسان ما در تبلیغات نوین با داشتن سالها تجربه در ارائه خدمات تبلیغات اینترنتی شما را در رونق بخشیدن به کسب و کار خود و ایجاد درآمد بالاتر از این طریق یاری میرساند. برای مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب تبلیغات نوین میتوانید از قسمت تماس با ما استفاده کنید. و همچنین می توانید برای خرید پلن تبلیغاتی مورد نظر خود از قسمت فروشگاه  نیز اقدام نمائید .
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
× پشتیبانی در واتساپ