تبلیغات پاپ آپ ( تبلیغات نوین )

یکی از خدمات مجموعه تبلیغات نوین تبلیغات بروش پاپ آپ می باشد

پاپ آپ چیست ؟

تبلیغات پاپ آپ (pop-up) نوعی از تبلیغات اینترنتی می باشد که برای کاربرانی که از مبایل ، تبلت و یا کامپیوتر استفاده می کنند ارسال می شود.
این نوع از تبلیغات ( پاپ آپ ) را فقط برنامه نویسان قادر به ارسال برای کاربران خود هستند در واقع توسعه دهندگان می توانند برای کاربرانی که اپلیکیشن های آنها را نصب کرده اند و از آن استفاده می کنند پیام های تبلیغاتی ارسال نمایند.
این پیام تبلیغاتی می تواند حاوی یک لینک وب سایت باشد که برای کاربر یک صفحه از وب سایت را بر روی گوشی و یا تبلتش باز کند و یا می تواند حاوی لینک عضویت در یک کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرام و یا هر شبکه اجتماعی دیگر باشد که در این صورت یک صفحه کوچک بروی گوشی کاربر باز می شود و از کاربر می خواهد که در صورت تمایل بعنوان مثال در کانال …… عضو شود و یا حتی می تواند حاوی لینک دانلود یک اپلیکیشن باشد.
شما می توانید جهت انجام تبلیغات بروش پاپ آپ یکی از پلن های موجود در فروشگاه را انتخاب نمائید.
توجه :
  1. کلیه سفارشات از زمان پرداخت آنلاین ظرف ۲۴ ساعت انجام خواهد شد.
  2. کلیه سفارشات دارای گزارش کار بوده که در پایان تحویل داده خواهد شد.
  3. کلیه سفارشات می بایست قبل از ارسال به تائید مدیریت برسد و از انجام سفارشات قبل از تائید معذوریم.
تبلیغات نوین با دارا بودن مجموعه ایی از اپلیکیشن های کاربردی که توسعه دهندگان آنها جزوی از مجموعه تبلیغات نوین می باشند این قابلیت را دارد تا تبلیغات شما را بروش پاپ آپ در کمترین زمان ممکن برای صدها هزار کاربر و یا حتی میلیون ها کاربر ارسال نماید.
در صورتی که پکیج های موجود در فروشگاه مدنظر شما نبود ، می توانید از طریق شماره های تماس در بالای همین صفحه با ما در تماس باشید تا یک پکیج مناسب با بودجه و موردنظر شما را در کمترین زمان ممکن ایجاد نمائیم.

*************************

کارشناسان ما در تبلیغات نوین با داشتن سالها تجربه در ارائه خدمات تبلیغات اینترنتی شما را در رونق بخشیدن به کسب و کار خود و ایجاد درآمد بالاتر از این طریق یاری میرساند. برای مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب تبلیغات نوین میتوانید از قسمت تماس با ما استفاده کنید. و همچنین می توانید برای خرید پلن تبلیغاتی مورد نظر خود از قسمت فروشگاه  نیز اقدام نمائید .
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
× پشتیبانی در واتساپ